Srpen 2010

Coming soon!

25. srpna 2010 v 16:06 | Minako-san a Kimi-chan |  Důležité
Oyasumi.blog.cz

Blíží se nám konec prázdnin, začátek nového měsíce a školy! I když už za chvilku začne zase takzvaný denodenní terror, pro vás jako návštěvníky máme překvapení! Náš projekt na kterém jsme společně všechny pracovaly, by mohl pomalu ven. Toto je jenom takový úvodní článek k našemu projektu, aby jste věděli co vás čeká a tak.


Oyasumi.blog.cz
  • Tak za prvé určitě nový design s motivem našeho projektu, který bude spuštěn ve středu 1.Září.
  • Za druhé více článků a aktivity všech blogmasterek.
  • Za třetí překvapení pro SB na kterém ještě děláme.
  • Za čtrvté dlouhoočekávaný projekt Hinan-sho no yoru
Prozatím se loučíme. Další informace o projektu podáme, co nejdříve.
Vaše Minako-san a Kimi-chan

Just don't leave me, baby

23. srpna 2010 v 10:02 | Manabu |  Povídky-Manabu
Zdravím lidi po dlouhé době! Humrd Manabu se opět rozhodla napsat další ff tentokrát na skupinu Mötley Crüe 
Varovaní: je to uchylárna a slash
Postavy: neřeknu :P

příjemné čtení

Just don't leave me, baby

Vinci:
Seděl sem na balkóně v našem bytě a zas sem si vzpomněl, jaký to bylo s náma před pár rokama …

Šel sem do koupelny, i když už byl to rok nikdy, sem si nezvyk zas ty dveře zamykat. "Furt mi chybíš," svěřil sem se nahlas tiché potemnělé koupelně. Pche , ani nevim proč. Rok sme se neviděli, rok sme oba šukali kdejaký coury z ulice, rok sem se kvůli tobě ožíral do němoty, rok sem tě miloval jen ve vzpomínkách, rok …… Kurva,to zas přemejšlim o kravinách. Radši si loknu Jacka Danielse a hezky rychle do sprchy.
Úplně sem cejtil, jak ze mě voda smejvá ten pocit smutku po něm (teda spíš sem zas namet, ale toe vedlejší), jak mě laská jako každá jiná prodejná ženská. Úžasnej pocit, jenže v tom mi někdo drze vlezl do sprchy, chtěl sem se po něm ohnat. Ale byl sem ožralej, takže mě ten zkurvysyn v pohodě přimáčk na stěnu a svázal mi ruce, potom mi zavázal i oči. A aby toho nebylo málo, ten debil byl NAHEJ!!!! "Co chceš, ty zasranej čuráku???!!!!!!!!" pustil sem se do něj zvostra. "Pššššt, blondýnečko, klid," uklidňoval mě stejně jako kdysi on… Začal mě líbat na krku. Tahle věta mi vehnala slzy do očí, který stejně nikdo neuvidí už jen proto že, sme ve sprše pod tekoucí vodou a že mam ten ZKURVENEJ šátek přes oči. "Strč si tu blondýnečku do prdele! A víš co, vole?! Ustup si o krok dozadu a naser si PRDELÍ do kxichtu, ty KOKOTE!!!!!" odpověděl sem mu slušně. "Smůla, puso, protože mě teď zajímá jen ta tvoje prdelka," řekl a chytil mě za ni. Líbal tak vášnivě jak už dlouho nikdo. Přišlo mi to jako chvilka, i když mi už docházel dech. Už sem se mu přestal vzpírat, přišli mi oba si tak podobný. Vlastně proč bych se chtěl bránil těm měkkým rtům, co mě laskaj, těm rukám, co po mě tak vzrušivě kloužou. Teď už sem byl jen blonďatou panenkou v jeho rukách. Bylo mi ze sebe samotnýho na blití, ale co alespoň šuk zadarmo….
Hrubě si mě otočil čelem k sobě, čímž přerušil moje myšlenky,chytil si mě za vlasy a vrazil mi facku. Málem sem jí neustál. "Co to děláš, ty prdelní kxichte!?" zařval sem na něj s posledním zbytkem hrdosti. Zas začal ten kolotoč, kterej mě dostával do kolen. Cítil sem ho snad všude, začal sem vzdychat jak laciná děvka. I když co sem v tuhle chvíli byl víc? Ten kontrast mezi ním a kachlovou zdí žár a chlad. Vodu sem nevnímal už vůbec. Jen sem chtěl, aby mě už konečně vyšukal. Doháněl mě k šílenství, vzrušením se mi podlamovaly kolena. Asi bych spadnu kdyby mě nedržel. "No tak už mě šukej, puso.Vyšukej mě jak tu nejlevnější couru, udělej mi to tvrdě, ty kurvo. Nenech se mě čekat už víc. Ach prosím," vyrážel sem, ze sebe stěží, hlasem podbarveným chtíčem. Chtěl sem ho strašně moc. Vsadim se, že se teď usmívá, HAJZL!
Chytil mě v pase a nadzvedl si mě, načež sem už ochotně ovíjel nohy okolo pasu. Zas mě tak nenasytně líbal, ucejtil sem v sobě prsty." Ah kurva s timhle se nezdržuj a vem si mě už! Ach,ah už pro-pro-sííím,"knučel sem poníženě, ale v tuhle chvíli mi to bylo u prdele. "Ššš blondýnečko, nechci ti ublížit. Konečně do mě pronikl. Sténal sem. Víc se na mě namáčkl a rozvázal mi ruce. Chytnul sem ho za tváře a doslova si vynutil polibek. Líbal sem ho na krku, tvařích i rtech. Rozvázal mi pásku. A ještě než sem stačil vykulit oči, už do mě zběsile přirážel. Zvovu sme tančili ten nejstarší tanec na světě spolu.
Příraz.
Facka.
Příraz.
"Odpusť mi, Vinci. Lásko… blondýnečko moje."
Příraz.
"Tak mě zas začni milovat… Nikki."
Příraz.
"Nikdy sem nepřestal, blondýnečko."

"Děje se něco Vincí?" zeptal se mě Nikki. "Ne, jen sem si na něco vzpomněl," odpověděl sem mu s úsměvem. "Tak si poď ke mně lehnut, blondýnečko."

 Nikki SixxNikkiSixxAndVinceNeil2-2.jpg Nikki Sixx And Vince Neil image by Motley_SINNER

Deník Minako - 20.8 Návrat =3

20. srpna 2010 v 12:44 | Minako-San |  Deník(Minako)
Oyasumi.blog.cz
Ano vrácím se k vám mí milí =3 A velmi se omlouvám za svou dlouhodobou nepřítomnost na blogu. Jelikož jsem za týdny, které jsem tu nebyla, jsem si pořádně užívala své prázdiny *-* Stalo se toho tolik, že vám své prázdiny budu muset shrnout do jednoho velmi velkého článku, ale ten až příště teďka bych se hlavně chtěla omluvit svým SB, které jsem tak zanedbávala, opravdu Gaomenasai ! *-*
Ale na svou obranu chci říct, že přece jenom jsem se i věnovala blogu a velký projekt, který mám připravený a s kterým mi pomáhaly i mé blogmasterky, tak se na něm stále pracuje a čekejte, že od Září se totu zase rozjede na plné pecky =3 Sayonara vaše Minako-san =3