Květen 2010

Konečně doma x3

31. května 2010 v 6:14 | Kimi-chan |  Deník (kimi)
Oyasumi.blog.cz

Konečně doma!! ♥
Po pěti nekonečných dnech v nemocnici jsem zase doma. Jak je to krásnej pocit ;)
Musím říct, že operace vyšla opravdu dobře a je ze mě jen malý syslík ( kdo by se divil po operaci zubů :D). Má to jen malou nevýhodu..nemůžu moc jíst, otevírat pusu  a i usmívat se je těžké a někdy pekelně bolestivé. Ale moje malý sluníčka ( Minako a Manabu ♥ ) mě přišly co nejdříve navštívit ;) Kdyby ste viděli, jak na ně doslova čuměli doktoři, sestry a můj švagr..to byly výrazy :D Nechápu, co na jejich krásném oblečení viděli :D No i tak mi holky udělaly velikánskou radost nejen svoji přítomností ;)Např. od Minako jsem dostala čínský salát :)) Dobrota to byla ;)
Možná se dneska pustim do nějakých článků, ale nečekejte hory..protože mi ještě neni tak nejlépe a musím se hlídat a bych se do té mučírny nemusela vrátit znovu ;)

Zatím se loučím 0:)


Deník Minako - 26.5 D4U představení x3

26. května 2010 v 8:42 | Minako-san(píše ze školy XD T_T) |  Deník(Minako)
oyasumi.blog.cz
Ohayoo mina-san x3
Už azse píšu ze školy XD Jsme totiž na počítačích na matiku -_- hrozná nuda vám povim XD ale zachvilku jdeme na předtavení D4U se hrozně těšim, hlavně na Geishy a ty Ninji jsou úplně nejlepší x3 XD Mají to a navíc tam budu s Yuuki aaa moc se těšim x3 A ještě k tomu zase uvidim Manabu uaaa x3 XD

Tak budu muset končit tak zatím Sayonara x3

BANZAIII X3 XD

*Totální blázen * xD

25. května 2010 v 16:42 | Kimi-chan |  Deník (kimi)
Oyasumi.blog.cz
Konichiwa Mina-san ! ♫
Toto je můj poslední článek před operací. Takže bych se s Vámi na nějakou chvilku ráda rozloučila. Mějte se tu krásně a užívejte si dál úžasných článků od mých milováných spolumajitelek blogu Minako-san A Manabu ;) ♥ ♥ ♥
Určitě, jak se vrátím živá a zdravá ( tedy snad x3) budu dost přidávat, protože dobré dva týdny budu doma a nebudu mít co na práci 0:) Mám v plánu pár recenziček a možná i další díl Polibku ve tmě. Taky mám zaúkolováno dokopat sebe a holky dospat naší společnou povídku ze světa Final Fantasy. Zatím máme jen stránku ( asi po půl roce xD ) ale snad to zvládnem. Nemůžeme Vám přeci odepřít naší úžasnou chocobí kebulku ( Cloud-sama *hehe* ) + celou společnost Shinra na výletě v ZOO !! :D Když se Vám bude
Oyasumi.blog.cz
líbit můžeme te prodloužit i na jiné výlety..popřípadě můžou taky kluci zajít do divadla :D nebo do gay klubu xDD
A proč mám vlastně v nadpisu "Totální blázen" ?
Protože jsem se úplně zamilovala do další mangy ( už zase x3). Samozřejmě další romantická manga s krásným klukem :)) Manga se  jmenuje Dengeki Daisy. Asi ji nikdo z vás znát moc nebude. Přišla jsem na ní náhodou a ještě jsem se dost rozmýšlela, zdalipak má cenu vůbec kliknout na odkaz. Naštěstí jsem klikla a jsem za to opravdu moc ráda. A hned dneska jsem jí doporučila Minako-san a ta je už u třetí kapitoly ;)
Tak mi drže palce ;) Sayonara Mina-san
Kimi-chan
Oyasumi.blog.cz
Oyasumi.blog.cz
Oyasumi.blog.cz
Oyasumi.blog.cz
Deník Minako - 25.5 Ve škole na počítačích *w*

25. května 2010 v 8:33 | Minako-san n_n |  Deník(Minako)
oyasumi.blog.cz
Ohayoo Mina-san *-*
Tak jsem právě teďka na počítačích ve škole XD Měli jsme mít původně nudnou češtinu mluvnici, ale nakonec máme počítače yahooo aspoň něco pozitivního v tomto dni x3 Jina budu se snažit co nejdříve zase pořádně rozjet blog a konečně taky udělat ten design x3 Tak mi držte palce x3 Jinak stále pracuju na své Manze, teda hlavně na postavách XD Doufám že snad brzo by se tu mohla ukázat upoutávka na Mangu ale nic neslibuji x3 Dá to dcl spoustu práce -_-
oyasumi.blog.cz
Jinak jsem rozkoukala nové anime jménem Shuffle a není to tak špatné x3 Potřebovala jsem si něčím zvednout náladu a shuffle bylo po ruce XD

Tak sayonara Mina-san jdu se zase učit -_-"

Deník Minako - 24.5 Ozývám se vám -.-

24. května 2010 v 18:29 | Minako-San |  Deník(Minako)
oyasumi.blog.cz
Konichiwa mina-san *w*
Tak se vám zase po dlouhé době ozývám x3 Vím že jsem hrozná moc jsem toho teďka nepřidala že ? Ale za to já nemohu, vysvětlete mému krásnému tatínkovi, že počítáš používá skoro každý a že mé trávení času u počítače nespočívá jenom nma internetu, ale také na písničkách, ale to on asi nepochopí XD Takže zůstanu u svého ďábelského plánu a to neplánované vrhnutí na počítač XD A povedlo se mi přepadnout svůj vlastní počítač muhehehehe xD XD No nic víkend byl jako vždy i Manabu, dokonce jsme skoro byly v Metrixu ( klubu XD) a potom zase pádily domů to víte doma nejlíp XD x3
oyasumi.blog.cz
Dnešek byl akorát poněkud o trochu zajímavější XD Měli jsme jako vždy dneska odpoledku a s Neko-chan a ještě jednou kámoškou jsme si usmyslely ve špatnou chvíli že půjdeme do meka, spíše špatnej odhad na odcházení z mekáče XD Nějak jsem si až moc přála aby pršelo, a tak mě nejspíš počasí vyslechlo a seslal na nás obrovksý déšť XD Po příchodu do školy, jsme dopadly tak že jsme všechny volaly domů jestli nemůžem domů, že jsme zmoklé jak slepice XD Ale jen jediná z nás odešla domů ( Minako-san XD) Moc doufám že z toho nebudou problémy, protože jsme všechny byly opravdu zmoklé, a o nastydnutí nemám moc zájem, takže radši přijít od dvě hodiny otravné výtvarky s trhlou učitelkou, než abych byla nemocná.
oyasumi.blog.cz

A jinak bylo vše v pohodě x3 Právě teďka si užívám krásnou bouřku, kterou jsem si nejspíš zase hrozně přála XD A půjdu se zase vrhnout na svou mangu x3 Pracuju na ní jak divá x3 x)) Tak snad ještě něco stihnu sem dát tak zatím mějte se x3

Ještě se musim naučit text k písničce z Lilium ( opening Elfen liedka x3 ) XD

Vaše Minako-san x3

Pikachu song ♫

23. května 2010 v 10:37 | Kimi-chan |  Kravinky
Na tohle nic nemá xD *Pika Pika*


Fairy tail - Recenze x3

22. května 2010 v 16:49 | Minako-San + Kimi-chan |  Fairy tail
Oyasumi.blog.cz

Bylo, nebylo v jedné zemi existovala magie. A kde je magie, tam také žijí mágové. Ti se spojují do cechů a pak společné dostávají různé práci a různé úkoly. A nejznámější, nejztřeštělejší, nejvtipnější, nejpřátelštější a vůbec nejlepší cech je FAIRY TAIL !

Oyasumi.blog.cz

Děj začíná tím, že atraktivní čarodějka Lucy přemýšlí o tom, jak by se mohla dostat do Fairy Tail, asi to nebude jednoduché, když zrovna tato gilda neustále plní stránky časopisu Weekly Sorcerer (v překladu Týdenní Čaroděj). A proto není divu, že když potká čaroděje, který o sobě tvrdí, že patří do Fairy Tail, je ochotná přehlédnout i to, že používá zakázanou magii. Jak se ovšem ukáže, je to podvodník a s Fairy Tail nemá společného nic. Lucy má trable a zachrání ji až chlapec Natsu, který trpí opravdu, ale opravdu silnou nevolností, kdykoliv se ocitne v dopravním prostředku a který, jen tak mimochodem, je čarodějem právě z Fairy Tail.

To by bylo asi tak shrnutí prvního dílu, který je úvodem k úžasnému příběhu, kde žádná z postav (a že jich není málo) není jen tak, všichni tam mají své místo a vztahy mezi některými nejsou zrovna jednoduché. Ale nemusíte se bát žádné telenovely, je to naprosto úžasná komedie občas proložená vážnými okamžiky, kdy vám nebude stačit vaše zásoba papírových kapesníků. A když už si budete myslet, že už je vše ztraceno a vy si budete muset zajít pro nové, stane se něco, po čem sebou šlehnete na zem/stůl/postel v záchvatu smíchu. Ano, přesně takový je příběh Fairy Tail.

Informace : http://animetym.fonty.org

Oyasumi.blog.cz
Lépe už ta recenze toto anime vystihnout nemohla. A tak vám sem dám svůj názor na toto anime x3 :

Fairy tail mi doporučila Kimi-chan, a můžu říci že jsem ráda, že mi ho doporučila x3 Hned první díl mě hrozně pobavil, skoro při každém dílů jsem se hodně zasmála. Hrozně se mi líbí kresba, jak je nakreslený a postavy jaký mají charakter x3 Samozřejmě je to bojoovné anime se spousty magie, bojů ale nejen to také přátelství i lásky x3 Hlavní postavy jsou : Lucy, Erza, Gray a Natsu s Happym x3 Myslim že si je všechny oblíbíte stejně jako já a Kimi-chan x3 Že se u tohoto anime zasmějete až Erza bude zase křičet na Graye a Natsua, nebo až Natsu vleze do bytu Lucy oknem XD Mě se líbí a budu ho určitě sledovat dál x3 Toť můj názor x))


Zde stránka kde můžete shlédnout díly Fairy tailu, vychází každý týden nový díl x))) Fairy Tail ke shlédnutí x3

Minako-san & Kimi-chan

Moi dix Mois

22. května 2010 v 12:35 | Manabu |  Moi dix Mois


Moi dix mois

Něco málo k historii

  Je to hudební projekt založený Manou z bývalých Malice Mizer.
Moi dix Mois odehráli svůj první koncert v březnu 2005 v Mnichově.
Dne 24. duben 2005 v Tokiu, zpěvák Juka opustil kapelu.
  Nová etapa skupina začala 1. března 2006, kdy vydali album Beyond the Gate.
To nazpíval nový zpěvák jménem Seth.  Po oznámení Beyond the Gate verze byla, byla sethova identita odhalena jako , a to bylo oznámili , i že Kazuno (basa) a Tohru (bicí) odešli. A nahradili je jiní.
V červnu 2006 Moi dix Mois byli na Wave-Gotik-Treffen v Lipsku, Německu. Poté nasledovalo turné po Japonsku. Také byli na dalších akcích samozřejmě :).
 28. března 2007 Moi dix Mois vydala své čtvrté album Dinaxadu.

Vznik jména

  Je název kapely, který doslovně překládá z francouzštiny jako "mi deset měsíců", má zvláštní význam Mana. "Moi" znamená jeho debut jako sólový umělec, "Dix" znamená číslo deset a zatímco jeden symbolizuje začátek něčeho, nula znamená něco podobného na "věčnost", "Dix mois", a to opět znamená "deset měsíců" , průměrná doba, kterou dítě vyrůstá v matčině děloze, než se narodil (japonský tradičně počítat těhotenství v lunárních měsíců).

Žánr:

Kombinace: gothic, industrial, alternative a symphonic metalu + visual kei

Původní členové:

Mana - Kytara
Juka - Zpěv
  • Kazuno - baskytara
  • Tohru - bicí

dnešní složení:

  • Mana- Kytara
  • Seth - zpěv
  • K - kytara a zpěv
  • Sugiya - baskytara
  • Hayato - bicí

Spíš bych doporučila pro metaláky než pro příznivce klasického J-rocku :)

Zde také ukázka pár dobrých písniček od Moi dix mois :

Dokonalé *w*

22. května 2010 v 11:35 | Kimi-chan |  Obrázky
Nádherné ;)

Oyasumi.blog.cz

Jsem zpátky *w*

22. května 2010 v 11:02 | Kimi-chan |  Deník (kimi)
Oyasumi.blog.cz

Ohayoo Mina-san ♥
Konečně jsem doma. Jak ste se tu měli ? Když se podívám na články..musím opravdu pochválit Minako. Krásně se nám o to tady starala . Děkuju ♥
Musím říct že ta moje švp byla vyčerpávající. Nikdy bych neřekla, že se tak ráda
Oyasumi.blog.cz
budu vracet do mé rodné Prahy xD

Tady je menší shrnutí ŠvP v Mozolově ♫ :


- Jako každé místo má i Mozolov své klady i zápory ..
Největší zápor tam byly ty děti :D (ale to se dalo čekat, když to byl zájezd pro školku xD)
Jinak jídlo se tam moc jíst nedalo ale hodní rodiče napekli mnoho buchet xD takže
Oyasumi.blog.cz
sem přeci jen neumřela hlady :D
A to bude asi vše ze záporů ;)

A klad číslo 1. Bazéén ..hodně veliký ( tam jsme se fakt nejvíc vyřádili)
další klady.. bylo tam krásné prostředí+ měla jsem sebou Eldesta (druhý díl Eragona), takže jsem si opravdu krásně četla a k tomu jsem sebou měla japonštinu (taky jsem se musela trochu učit xD)


Jinak se mi tam celkově líbilo, jen počasí mohlo být lepší a děcka mít tlačítko on/off xD
Doufám,že ste se měli fajn a bohužel se pak zase budem muset rozloučit, protože se chystám na tu operaci ;) Hned co se vrátím mám v plánu více přidávat, páč se doma opravdu budu nudit ;)
Tak se zatím měj te krásně papa Kimi-chan


Deník Minako - 20.5 Nana .. *-*

20. května 2010 v 20:48 | Minako-San |  Deník(Minako)
Oyasumi.blog.cz
Konbawa x3
Tak jak se vám líbil program milí návštěvníci ? x)) Doufám že vás aspoň trošku zaujal x3 Snažila jsem se abyste se nenudili dneska x)) Jinak snad ještě stihnu teďka zase napsat nějaké ty články x)) Jinak jsem ráda že dnešní den mám za sebou , i když středa byla nejhorší, i dnešek měl své chyby, jako třeba test z Unit z angličtiny ( byl lehkej ale stejně -_-") Dále zpívání, ta učitelka mě taky dostala prý měla by ses věnovat zpěvu, jde ti to ( no to určitě XD) A ještě k tomu básničku, kterou mi speciálně vymyslela Manabu x3 ( Moc jí za to děkuju x3) A i tak dnešek hrozně rychle uběhl x3 a hrozně se těšim na pátek pro mě opravdu důležitý den snad vše co bych o víkendu chtěla provést výjde x3 x)))
Jinak asi se dívíte co je to za název ? XD Vysvětlím, nějak mě chytla nostalgie a musela jsem si pustit Nanu, a můžu vám říct že už zase moc přemýšlím nad dějem a skutečností, jak je život krutý a jak tohle anime je o opravdovém životě, nežijeme v pohádkách, kde se zamilují a žijí štastně až do smrti žijem v realitě kde když se zamiluješ, budeš mít stejně problémy.
Oyasumi.blog.cz
A nakonec vše dopadne úplně jinak, hrozně me to anime fascinuje, ale nutí mě až moc přemýšlet XD Ale na zlepšení nálady jsem zase měla další díl Fairy tailu AAA mi tak zvedl náladu x3 Jako Erza která hrála Fredericka prince mě fakt dostala XD ale slušelo jí to x3 A Gray a Natsu a Lucy prostě mi to hrozně zvedlo náladu x3
Tak já už budu muset zase pádit snad ještě přepřiprávím nějaké články x3

Tak Oyasuminasai Mina-san x3

Dvě krásné Tapetky x3

20. května 2010 v 12:00 | Minako-San |  Obrázky
Našla jsem úplně dve kawaii tapetky x3 Jedna je sjin z Nany a druhá je z Loveless Ritsuka x3

Oyasumi.blog.cz

Oyasumi.blog.cz
Doufám že se líbí x3

Soul eater - Openingy a Endingy x3

20. května 2010 v 12:00 | Minako-San |  Soule Eater
Oyasumi.blog.cz
Hai Misa-san jdem se vrhnout na Soul eater a jeho openingy  a endingy x3
Zameřím se hlavně na ty, které mě opravdu uchvátily a ráda poslouchám třeba cestou do školy x3 tak a můžem se na to vrhnout x3


Bleach zanpakutou x3

20. května 2010 v 11:00 | Minako-San |  Bleach
Tak a tady máte celý seznam zanpakutou XD

Oyasumi.blog.cz
Kawaii x3

Death Note - Chudák L XD

20. května 2010 v 10:00 | Minako-San |  Death note
Chudinka L když si jenom zpíval XD

Oyasumi.blog.cz

Neko manga *w*

19. května 2010 v 19:47 | Minako-San |  Obrázky
Tohle jsem prostě muzsim dát tak roztomilý x3 Neko Manga příběh x3

Oyasumi.blog.cz
No není to Kawaii x3

Deník Minako - 19.5 Středa za náma yahooo XD

19. května 2010 v 17:14 | Minako-San |  Deník(Minako)
Oyasumi.blog.cz
Konichiwa x3 Mina-san *w*
Tak a středa je za mnou a já zase můžu přidávat x3 Yahoooo x) Připravte se protože přídám povídku, nějaké ty obrázky a ještě něco také pracuju na novém designu x3 Ahh doufám že to stihnu x3 Ale řeknu vám že dny ve škole jsou tak nudné -_-" Dneska si na nás nejvíc zasedl učitel na dějepis, štěstí že jsem se učila jinak bych nic z toho nevěděla XD Psali jsme totiž nečekaný test XD Potom ještě to zkoušení z matiky -_-" A další tenhle den byl vážně ze všech nejhorší, ale už ho mám za sebou tak jsem ráda x3

No nic lidičky mizim a jdu psát povídku tak se mějte a pp x3

Deník Minako - 18.5 Nudné Úterý -_-"

18. května 2010 v 15:12 | Minako-San |  Deník(Minako)
Oyasumi.blog.cz
Hai, hai Mina-san Minako-san se vám hlásí x3
Ano vím vůbec nic jsem skoro teďka nepřidala krom fotek ze zombiewalku tak prakticky nic, ale mám na to omluvu, není vůbec čas ! XD Škola mě dohání k šílenství musim se naučit tolik předmětů, a vylepšit si známky ( néé že bych je měla nějak hrozné ale nějakí trojky hrozí) takže musim zabrat. Teďka mám naučení dějepis,matiku a fyziku -_-" Hrozné předměty ! Aspoň že chemii jsem si vylepšila x3 Yahoo na to jsem pyšná XD
Oyasumi.blog.cz
Jinak se nic moc neděje rozkoukala jsem zase další anime, tentokrát je to lovely complex, znám to, ale pouze jako mangu tak jsem to prostě musela vidět x3 Ale řeknu vám že Otani je pěkný šméčko teda zezačátku se vážně choval jak blbec, ale teďka jak jí dal pusu Yahoooo XD
Určitě jsem dám recenzi x3 Tak se zatím mějte lidičky n_n

Vaše Minako-san x3

Photoo Zombiewalk ♥ 2010 x3

16. května 2010 v 12:44 | Minako-San |  Minako-San
Oyasumi.blog.cz
Tak přidávám pár fotek ze zombiewalku až budou na hlavní stránce ZW dám jich víc x3 Ale tady takový hlavní phota x3 XDC.Č


Deník Minako - 15.5 Mozkyyyy ! XD XD

15. května 2010 v 21:33 | Minako-San |  Deník(Minako)
Oyasumi.blog.cz
Konichiwa Mina-san x3
Achjoo lidičky já mám tak úplně suprovou náladu x3 A ani nevíte jak XD Ten zombiewalk byl opravdu úžasný x3 ♥ Nejvíc jsem si je užila s nejlepšíma lidma x3
Ale řeknu vám že sundaní lolita šatů, a make-upu na to jsem se těšila nejvíc XD x3
Jinak vám teďka popíšu celý dva dny, které jsem trávila teďka x3

Takže jdem popisovat x3 XD