Prosinec 2009

Minako - Deník 24.12 A je po všem XD XD

24. prosince 2009 v 18:47 | Minako-San |  Deník(Minako)
A Merry Christmas naši milí návštěvníci :-)) Tak už je opravdu po všem :-)) Večeři mám za sebou , a dárečky také a musim říct že jsem spokojená se vším to co jsem chtěla jsem dostala dcl byla sranda když jsme si mysleli že jsme dostali notebook Acer a nakonec to byla jsem krabice a v ní byla čokoláda XD XD Dnešek pro mě začal už 5:20 protože jsem s tátou šla do práce by mi to utíkalo a byla taky legrace :-)) A byla legrace opravdu velká začátek s Dandulkou kdy mi furt kradl cukroví a ranní pečivo :-))) Nebo perníková zmrlina , kterou jsme s tátou dělali , droždí které jsem brala Míšovi XD Nebo punč , po kterém jsem byla naprosto omámená ale nééé nebyla XD XD Nebo když mi Míša dal tu čokoládu XD Zpalovače které když jste je zapnuli dolů dostali jste ránu XD Nakonec když jsem odcházela s práce jsem od každého dostala pusinky na tvář a huráááá domů XD
Ikdyž po pravdě bych tam zůstala ještě nějakou dobu XD Museli jsme domů a tam na nás už čekala veliká nadílka salátu a pořádný talíř řízečků , jako každá tradice první ze stolu šla máma a potom mi za ní. Dárečky jsem rozdávala já a každý byl spokojený :-))) Tyhle Vánoce jsou pro mě opravdu moc pěkný myslim že patří mezi ty , na které určitě nezapomenu , škoda že ten sníh nezůstal aspon na ten Štědrý Večer , ale jinak vše perfektní a krásné :-))) Doufám že i vy jste si užívali krásné vánoce a , že i ten nový rok nějak pořádně oživíme nějakými novými věcmi :-))) Jediné co mě opravdu štvalo když Tomíno ny mě furt čiči XD Copak jsem nějaká kočka XD XD Tak Veselé Vánoce a Štasný Nový rok vám přeje celý TEAM Oyasumi :-)))

Veselé Vánoce

24. prosince 2009 v 13:53 | Ranmaru |  Koš
Veselé Vánoce a pěkný nový rok :-) všichni se mějte pěkně a ať se vám daří a vaše přání splní :-)

Minako deník - 23.12 Vánoce jsou tady XD Sakra ! XD

23. prosince 2009 v 13:10 | Minako-San |  Deník(Minako)
Ano vánoce se opravdu nekompromisně blíží XD Už za pouhý jeden den budeme všichni jíst u stolu jíst super řízek(kapra XD) s bramborovým salátem a potom hurááá na dárky XD No opravdu na co se asi nejvíce těším je ten salát a řízek XD Navíc o vánocích budu zase u táty v práci a na to se taky těšim bude zase sranda XD XD Jinak co vy jak se těšíte na vánoce ?? Jako samozřejmě že na dárečky se taky těšim jenomže já půlku z těch dárků už nosim XD Takže budu mít malinko překvápek ale to mi vůbec nevadí :-)))

Jinak jako správný blogmasteři by jsme měli udělat nějaký vánoční program , ale nechci holky nutiti aby o vánocích seděli u PC takže nejspíše něco vymyslím sama :-))) Tak se těšte na zítřek a určitě se podívejte na náš blog :-))) Mějte se a užívejte si prázdiny vám radí Minako-san :-))

Deník Minako - že by ze mě byl technik ? XD XD

22. prosince 2009 v 7:54 | Minako-San |  Deník(Minako)

Dobrá nálada zase ke mě přišla :-))) Nevím ani proč nejspíš tím že už jenom zítra dorazim do kina a potom PRÁZDINY XD XD Nebo že se ze mě stal technik a spravila jsem ten internet prostě mám super náladu a má chut nafotit další díl NS pokud chcete :-)))

Včéra jsem měla slabší chvilku asi jste pochopili kdo za to může ano byla to máma a potřebovala jsem to někam napsat tak doufám že vám to nevadí :-)))

Jinak internet mi funguje a začnu už s připravováním článků na vánoce a štatný nový rok tak držte palce pp :-)))

Jo a nmavíc dneska jdu do kina co děláte vy ?? :-))))

Deník Minako - 20.12 Jednou dobře,po druhé ...

20. prosince 2009 v 13:40 | Minako-san |  Deník(Minako)
Nejde to , prostě to nejde :-((( Co nejde ptáte se ?? Nejde aby aspon 3 dny jsem byla v klidu , abych nebrečela a nemohla naplnou pusu říct že se mám opravdu dobře .....
Pátek,sobota byli pro mě úžasné dny krásné , které se nezapomenu ale dnešek je pro mě zase ten nejhorší zase musím prolévat slzy , které bych si tak ráda nechala ale nemohu , nemohu skrývat že mi opravdu doma není dobře , že nejbližší člověk mi ubližuje , že proti mě furt něco má.Máma která by správně měla pomhat měla bych se jí svěřit , a ona mi pomoct tohle udělat je jako říct nepřítelovi své největší tajemství které potom proti vám použije .....
Nechápu tenhle život , život beznaděje,sklamání ten který by se měl užívat , ale jak si ho člověk mohl užívat když nikam nemůže , když mu v tom jeden člověk brání .....
Krásné dny jako sobota a pátek nezapomenu , ale dnešek mě zase bude užírat několik dnů ....
Aspon že mám přátelé kteří mi pomůžou , a kde se cítím dobře snad ani slovo dobře nemůžu říct spíše nádherně :-)) Bez nich nevím co bych dělala jestli by vůbec tenhle život měl smysl ?? Podle mého neměl ! Doufám že se to vše zlepší že jednou příjde taky doba kdy aspon jeden týden bude vše pro mě růžové , doufám že se toho někdy dočkám .......

Jestli nechcete nečtěte , asi nějakou dobu nebudu na interneru tak pp vaše Minako

Poslední den ve škole :0)

18. prosince 2009 v 16:57 | Kimi-chan |  Deník (kimi)
Ahojky.
Tak už na mě leze zima a Vánoce se jž neodvratně blíží! Už jen moment juknu se do kalendáře...:D 6 dní!! Už jen 6 dní adostanu svojí vysněnou hru Final Fantasy X ..ja se na ni tak těším , až to neni možný :D Moc se omlouvám, že furt není povídka..ale nebylo moc času..snad se to o vánocích spraví :)
Právě jsem se zaposlouchala do jedné písničky a to do Damned od D´espairsRay..doporučuju ;)
Tak tenhle výkend mám opravdu nabitej..v sobotu du na Apassionatu do VIP..*raduje se a slintá nad tou představou tolika jídla*..tam se konečně nažeru :D no a v neděli rovnou bratránkovi na zápas. A v pondělí kam? Nikam! Žádná škola! :D Vlastně najedno místo musim, a to pro papíry pro občanku :D To bude zase otrava. Tak se zatim všichni měj te :)

Co si myslíte o sněhu?

17. prosince 2009 v 20:50 | Ranmaru |  Téma ...
Ahojik lidičky tak po dlouhé době sem zas zpět ...... promiňte potřebovala sem si něco vyřešit.., avšak mě docela zajímá, co si myslíte o sněhu, když je furt kolem teď.
Tohle je muj názor berte ohledy na to, že to měla bejt předtim slohovka než ná dala neco jiného XD tak se nedivte jak je to napsané :-)
Sníh
Už zas padáš dolů. Jsi bílý kabát této zapomenuté krajiy, kabát i přesto pod ním vše mrzne, umírá. Saješ teplo našich duší nebo jen těl, jako nenasytný upír krev z našich žil v chladném úplňku transylvánské pustiny?Nemáš ústa ani hlasivky, ale stejně stále slyším tvůj pohrdavý smích a tak znovu ulehám do těch závějí mrazivého smutku.
Stromy kolem mně sténají pod tvou tíhou, a přesto se krásně natřásají v potemnělém světle blížícího se soumraku. Proč si na první pohled tak čistý, neviný, že v tobě utápím? Ani jednou z těchto vlastností neoplýváš pouze klameš své okolí možná i sebe. Jen mne vábíš ulehnou a usnout v tvých mekkých peřinách, nechat si zbičovat tvář mrazivým větrem, umírat v bolestech z necitlivosti. Můj mozek je předem mrtvý, tak jaky důvod má moje tělo žít? Žádný jak jednoduché.
Sněhové vločky unáší ledový vichr, ale přece si libují, je to jak uvolnění okovů či přislíbená smrt sebevrahovi. Většiná z nás tě miluje, teší se tvou maličkostí a ty umíráš v jejich rukou pod náporem tepla, kterým září. Závidíš, nemám pravdu? Proto nám ho bereš, ikdyž tě to zabíjí.
Tvůj bílý kabát mne pohlcuje znovu a znovu. Tvé jemné ručky si hrají s mými tmavými vlasy, jak vulgární je tento kontrast. Jsi bezcitný démon, ikdyž nedosahuji tvé úrovně, tak si to ty ten ubožák. Nenávidíš mne, jako ja tě miluji, démone? Chladne tvé srdce teď? Jsi pořád ta bezcitná potvora? Ne, už to nedokážeš. Říkala jsem ti: ,,To si ty ten ubožák!´´ Já už se jen směju.
Tohle je tvůj první a poslední den, padáš na mé fialové rty, abys vzápětí chcíp jak nesplněný sen snílků mimo naší realitu?
Padám do tvých mrznoucích chapadel s úsměvem a tvým roztálým tělem na rtech. Tví bratří mne volají. Neodpovídám, směji se mokrá, promrzlá, a přesto všechno štástná.
Loučím se s tou nostalgickou podívanou, která mne obklopuje, prosí a trýzní. ,,Odpočívej v pokoji,´´ ti jednoduše odpovím. Nechceš, nemůžeš se s tím smířit. Válnicí mne voláš zpět, krutým větrem odháníš. Co vlastně chceš? Abych trpěla jako ty pod sluncem? Né, slečny, tohle je váš uděl, né můj. Teď opravdu loučím i ty se mnou. V černém kabátu odcházím, abych se nemusela dívat na tu odpornou podbízivost laciné děvky........... Sbohem.


doufám, že se vám to líbilo a prosím komentujte jaký je vaáš nazor na sníh a tohle zimni počasí?

Deník Minako - 16.12 Anime dělá divy :-)

16. prosince 2009 v 20:15 | Minako-san |  Deník(Minako)
Lidi Anime opravdu dělá divy :-))) Prostě ikdyž všichni jsou proti anime,mange a japonsku já myslim že dokáže zázraky ještě předchvíli jsem měla opravdu špatnou náladu není divu ráno nebylo moc příznivé protože slzy , které mě popadly jsem nedokázala zastavit a musela jsem jít pěšky do školy aby mě nikdo neviděl ,ale přes to vše mi Anime zvedlo náladu , potěšilo mě a jsem to zase já , já Minako-san :-)) Dnes jsem se zase koukala na Vampire knight od začátku naprosto miluju toto anime je krásné prostě nádherné a ty soundtracky úžasné :-))Zero,Kaname,Yukii aaaa prostě nádhera já je miluju XD a navíc jsem se ještě stihla juknout na Elfen Lied a to mi teda fakt zvedlo náladu hlavně ta Nyuu XD XD tedka to furt říkám nyuu,nyuu XD XD
Pomooooc XD Tak se ještě asi juknu na to Elfen lied tak pp a mějte se tímto se loučím XD XD na celý tento den což znamená na 4 hod. XD XD Bože já jsem tupoun XD XD

Oznamko

16. prosince 2009 v 15:53 | Kimi-chan |  Povídky-Kimi

Moc se omlouvám, ale další díl mé povídky Polibek ve tmě, bude později, protože mi stávku je Word a nevím, kdy se zase dostanu na segřin noťas. Zkusím to co nejrychleji :)Gomen Gomen

Pro SB :-))

15. prosince 2009 v 18:11 | Minako-san |  Důležité
Tak i konečně něco pro vás máme naše milovaná SB :-))) Chtěli bychom vám moc poděkovat to vy nás doplnujete , kdybychom vás neměli náše začátky by byli nulové.a tak vám tímto moc děkujeme jak nás držíte , jak sem chodíte a píšete komentáře :-))
Už tedka k nám skoro přišlo 2000 lidí :-))) Takže děkujeme vám za vaše přátelství , doufáme že si užijete pořádně prázdniny , že dostanete to co chcete , že budete zdraví štastný a s plnou parádou půjdete do novéh roku :-)))

Ještě jednou DĚKUJEME MOC :-))))))))

Zde pro vás :-))))) :

ŠKOLA XD XD - Deník Minako

15. prosince 2009 v 11:05 | Minako-san |  Deník(Minako)
Hai,hai moji milovaní návštěvníci má nálada začíná být lehce lepší xD ikdyž jsem ve škole moje nálada se od včerejšího dne zlepšila :DD Můžu vám říct že už přemýšlím o tom co tu bude na Vánoce a tak :-)) určo čekejte nějaké soutěže , srandu , zábavu a tak. :-))) musím se teda dohosnout ještě s Ranmaru a Kimi abychom to vše nějak dali dohromady.Jinak doufám že najdu thesims 2 protože nemůžu najít CD od thesimska a tak nemůžu ani vyfotit další díl NS ale kvůli vám ho budu hledat dokud mi oči nevypadnou a ruce nespadnou XD XD Jinak jsem tedka zase ve škole bléééé XD NJ co se dá dělat ještě musím přežít Zemák(S paní Bábou s kulometem) a ČJ sloh a to jenom líčení , takže pohoda XD XD Sakra už nám říká známky z matiky POMOOOOc ! XD xD

Deník Minako - 14.12 Dočasně naštvaná XD

14. prosince 2009 v 13:52 | Minako-san |  Deník(Minako)
Ano,ano člověk by opravdu neměl nikdy říkat , že je štastný , protože hned se to obratí zase proti němu.dnes můj den nezačal moc dobře nejen že jsem si naposlouchala spoustu krásných řečí od své milované Maminky ale do toho ještě holčičí problémy neboli pekné bolesti břicha :-((( Achjo nechápu proč pokaždé musím s brekem odcházet do školy a smutná odcházet ze školy nejspíše mi to někdo nepřeje nebo mám štestí v neštěstí XD XD Zní to blbě , ale začínam tomu věřit ..... Achjo už aby tento rok skončil a mohla jsem začít zase od začátku s plnou parádou žít svůj život .... Ted si po pravdě připadám jak nějaké zombie XD XD Ale fakt XD XD Tak lidičky měj te se a já zase letim do postele pp :-)))

Minako deník - 13.12 Nejlepší den zakončený krásným snem :-)

13. prosince 2009 v 16:43 | Minako-San |  Deník(Minako)
Lidičky včéra byl ten nejkrásnější den , nejlepší prostě opravdu jeden z těch dnů kdy se cítím moc dobře a na vše zlé zapomenu :-))) Včéra jsem se totiž setkala se svýma zlatíčkama po hromadě Ranmaru+Kimi+Minako pochodovali po
Chodově a kupovali dárky XD A jak do dopadlo no takže zaprvé všichni na nás koukali aby taky ne :DD Další lední medvědi na budějárně XD Potom rusáci kteří řvali na Ranmaru " čau zlato ,, a ona na ně " Jdi do prdele ,, jako fakt sranda XD XD Krásný den snima prostě vás obědvě mám moc ráda a stejně vám něco koupim takže Držte hubu XD XD miluju vás ♥ ♥ :-)
A moje konečná byla zakončená krásným snem možná tento sen dám normal jako jednu z povídek pamatuju si z toho snu vše takže se těště. Jako mkdyby ten polibek který jsem tam prožila byl pravý tak pp zlatíčka :-))))))) ♥♥

Zdravíme vás všechny tři !!

12. prosince 2009 v 16:19 | Kimi, Ranmaru and Minako |  Koš
Ahojky..Pepíček vás zdraví a Jaroušek k tomu :D (něděste se opravdu jsme to my :D)
Dnešek se zapíše do hystorie! Dnes jsme se sešly všechny ( + pár ledních medvědů, který nás chtěli znásilnit u Stalingradu xDDD ) Jestli chcecete vidět bandu medívdku, zajeďte si na Budějárnu :D
PS.: Polibek ve tmě číslo 3 bude asi zítra
PSS.: další články vás taky čekají zejtra
Tak se zatim mějte se :-*

Minako - Deník 10.12

10. prosince 2009 v 18:43 | Minako-San |  Deník(Minako)
Achjo lidičky já jsem Happy XD(Nebo mám perverzáckou náladu ? XD) No to je fuk hlavně že jsem Happy. Pamatujete si na to jak jsem vám vyprávěla o tom úžasném asiatovi v autobuse ? Myslím že ano , tak toho boužel už nepotkávám , ale za to včéra a dnes teda spíš zdůraznim DNES jsem potkala úplně úžasný nový objev není to teda boužel asiat , ale pro mě je to opravdu moc pěkný :-) přesně můj tip má delší dokonce blondaté vlasy XD XD vetší postavy a hubenoučky a krásný pohled XD xD
Pardon až moc tu sním XD Ale nejlepší bylo že dnes jsem s nim jela autobudes a každej sme stáli na kraji od těch dveří a když jsme vystupovali tak jsme nevěděli kdo vystoupí a potom to přišlo on mě pustil a usmál se BOŽE CHRAN MĚ XD XD XD No takže já jsem spokojená a dokonce se těším i na vánoce XD XD Bože asi na mě začíná lést optimistická nálada KUrna to je špaténka jdu si dát trochu toho pesimismu a to že zítra píšu test z Fyzika n_n " (HELP XD) Tak pp já jdu snít XD

10.12.

10. prosince 2009 v 6:43 | Kimi-chan |  Deník (kimi)

Dneska je velkej den..u nás ve škole je vánoční besídka..a jakožto my deváťáci jsme nejstarší (Konečně sme se dočkali muwahaha :D) tak to všechno moderujem a k tomu tam hrajeme parodii na parodii Limonádový Joe! :D Noje to jedním slovem krása..všude samý korzety, podvazky a dokonce během představení spadnou i jedny kalhoty a budou snědeny housle xD Rodiče se budou mít :D Ale dneska v noci se mi o tom zdál dost blbej sen, že se nám to vůbec nepovedlo a všichni odešli..ale to se nestane:) Budem se snažit :D A co vy děláte školní besídky? Já totiž neznám nikoho , kdo by měl tuto možnost..tak se ozvěte..papa Kimi

Polibek ve tmě..

10. prosince 2009 v 6:17 | Kimi-chan |  Důležité
Třetí díl až po výkendu..buď v neděli nebo v pondělí..moc se omlouám ale nemám čas..dneska je ve škole besídka a celej výkend nebudu doma..protože udu s Ranmaru :)
PS.: Ve třetím díle už se možná bude malinko něco dít :D :)

Nudim se - XD takže Dir en grey

9. prosince 2009 v 22:44 | Minako-San |  Řetězovky
Achjo lidi trašně se nudim XD XD takže jsem tu připravila další takovou menší kravinku
jmenuje se to jaké byli problémy Dir en grey před změnou ( jejich americký styl fuuuuj) XD

Polibek ve tmě 02

9. prosince 2009 v 19:21 | Kimi-chan |  Povídky-Kimi
Ahojky tady přidávám druhý díl a je o něco delší ;) doufám, že se vám první díl líbíl a budete číšt dál :)
PS.: mám v plánu pořádně zamíchat vztahy..Mezi Narutem A Susukem(jak jinak xD) ale přidám tam i Sakuru..taková láska ve třech :)

Od Mikuláše..

9. prosince 2009 v 16:28 | Kimi-chan
Dávám to sem trochupozdě, ale itak moc děkujeme..moc se nám to líbí :)