Naruto..recenze

24. září 2009 v 9:14 | Kimi-chan |  Naruto
Kyuubi. Devítiocasý liščí démon. Před dvánácti lety zaútočil na vesnici ukrytou v listí. Ničil vše. Než jeden geniální ninja sám sebe obětoval, aby zachránil své blízké a svou milovanou vesnici Konohu. Čtvrtý hokáge. Démona ale nemohl zabít, proto ho zapečitil do novorozeného chlapce.
Chlapec jménem Naruto.
Uběhlo dvanáct let a Naruto vyrostl. Monstrum, o kterém vůbec Naruto neví,že má v sobě, pořád straší všechny vesničany a vyhýbají se mu. Svým dětem zakázali bavit se s Narutem.
Proto je Naruto velmi osamělý a sám. Nemá přátele, rodinu. Nemá lásku, kterou si každé dítě zaslouží a má na ní právo.
Naruto se snaží na sebe nějak upozornit. Dělá problémy, jen aby si ho někdo vůbec všiml. V akademii propadá. Už třikrát neudělal "maturitu". Jediný, kdo s Narutem mluví beze strachu a bere ho na vědomí je Iruka jeho učitel z akademie. I když Irukovi zabil liščí démon rodiče, nedává vinu Narutovi.
Naruto nakonec složil zkoušky, a stal se z něj genin. Nejnižší úroveň ninji. Jeho cesta není zdaleka u konce. Nic nebude růžové. Čeká ho dost otravných misí jako chytání koček, hlídání dětí a trhání plevelu.
Další zápletka děje je chunninská zkouška.Zkouška pro geniny. Kdo, vše zvládne stane se chunnin. Střední úroveň ninji.
To, ale není celý děj. Dále se nám tam dostane Akatsuki. Zločinecká organizace.
No a dál, to si zjistěte sami..:)
Můj názor...
Mě osobě se Naruto už nelíbí. Ale měla jsem svý chvilky naprostého narutofiství. No chvilky byly skoro dva roky. Pak Naruta zastoupil Bleach, od kterého teď taky odcházím. Mnohem raději, když někdy narazm, je Naruto Shippuuden= pokračování. Mě se ví líbí, že už jsou hlavní postavi starší a nejsou tak prťavý:D. Jinak Naruta doporuču všem, kdo má rád boje. Těch je tam dost a jsou hezky zpracované. A kdo má zájem podívat se na všechny (220) Naruta připravte se, že vám to chvíli potrvá. A kumu se zalíbí, má další bonus k tomu. Je tu to pokračování Naruto Shippuuden :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama