Death note..recenze

22. září 2009 v 9:35 | Kimi-chan |  Death note
"The human whose name is written in this note shall die."

Predstavte si svět. Svět, ve kterém by i jenom pohyb ruky, jen jemný záchvěv, znamenal rozdíl mezi životem a smrtí. Svět bohů smrti. Svět anime jménem Death Note.
Všechno začalo rozmarem...

Příběh je vsazený do dob dnešního Japonska, kde místnimu studentovi Yagamimu Lightovi spadne do rukou doslova zdánlivě obyčejný zápisník. Zdánlivě...
Osud? Náhoda? Možná. Udalosti však začnou nabírat rychlý spád v momentu, když Yagami poodhalí roušku tajemna.Mládenec je v jeden den před školou, když sa na něj, právě na něj a na nikoho jiného, usmála šťestěna a dostal do vínku moc rozhodovat o existenci všech, o existencii mojí i vaší. Jak sa Light zachová? Jak se zápisníkem smrti naloží? Jaký bude jeho další krok? To už ví jen on sám...

Death Note je hra klamu , kde je nic vším a všechno ničím. Hra, z které pro tentokrát vítězně nevyjde mladík s kozelným úsměvem na ješte kouzelnější tváří. Ne, právě naopak, víťězem bude ten, kdo vládne logické dedukcii..
Kdo vyhraje, když dáte proti sobě dva génie??


Můj názor..


Tohle anime je opravdu bombastické..
Přilepí vás na židli, dokud si to nezkouknete do konce. Příběh je skvěle zpracovaný. Tan kdo vymyslel příběh, byl opravdu génius. Postavy jsou také dobře vymyšlené a zapojené do děje.
Hudba je se do anime moc hodí, a ještě zlepšuje dojem z celého anime.
Já osobně doporučuji toto anime všem, kdo mají zájem o napětí, skvěle porpracovaný děj a nějaké to logické myšlení:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama